שירותי תרגום

חברת איגמי היא מחברות התרגום הגדולות והוותיקות בארץ. לחברה גישה לאלפי מתרגמים בכל העולם ויש בידיה לבחור לכל עבודה ולכל תחום את המתרגמים המקצועים והמתאימים ביותר לעבודה. המנהל המקצועי בודק כל עבודה בטרם מסירתה ללקוח ובכך מבטיח את האיכות הגבוהה והמקצועית של התרגום . חברת איגמי מציעה תרגום מסמכים ביותר מ-70 שפות ומספקת שירותי תרגום סימולטני (כולל תאים ואוזניות) ותרגום עוקב, בישראל ובחו"ל . חברת איגמי מציעה שירות ייחודי של תרגום ספרים, לרבות ספרים טכניים ומקצועיים, עד לשלב ההכנה לדפוס .

שירותי הקלטה ותמלול

בחברת איגמי מודעים לחשיבות של כל מילה שנאמרת ומקפידים על תמלול מדוייק ואותנטי תוך שימוש במיטב הציוד והתוכנות. מערכת של הגהות ובקרות בשיתוף הלקוחות מבטיחה שהתמליל יהיה נאמן ככל האפשר למקור. בחברת איגמי ישנה מחלקה מקצועית ומתקדמת להקלטה ופיענוח והיא ערוכה להקליט גם ישיבות רבות משתתפים. הקלטת הישיבות נעשית באמצעים מתקדמים, חלקם פותחו באופן בלעדי על ידי החברה, על גבי מכשירי הקלטה משוכללים, המאפשרים הקלטה ברורה ואיכותית לרבות אפשרות לצילום הישיבה נוסף על הקלטתה. חברת איגמי מציעה גם מערכת הקלטה קבועה להתקנה בחדרי ישיבות.

שירותי הקלדה

חברת איגמי מתמחה במתן שירותי קלדנות בזמן אמת לישיבות מקצועיות, ישיבות דירקטוריון, בוררויות, כנסים ועוד. החברה מבצעת הקלדה של כתבי בי-דין, דוחות מקצועיים, קבצי אקסל, מצגות, עבודות גמר וכדומה. בהתאם לדרישות הלקוח ניתן לערוך, לתרגם, להדפיס ולכרוך. בנוסף, חברת איגמי מציעה שירותי הקלדה והכנה לדפוס של ספרים עד לשלב ההבאה לדפוס, לרבות מכתב יד ומשמע. השירות ניתן בכל השפות ולמגוון תחומים, לרבות חומר משפטי, רפואי, ספרות מקצועית, ספרי רכב, ספרי הדרכה, ובכלל זה איורים ותרשימים המופיעים בגוף ספרים אלה. כמו כן, עורכת חברת איגמי קורסים להכשרת עובדים בתחום הקלדנות בזמן אמת.